تحصن واژه ها

افعال يخ زده در انتهای برودت بغض شکافته نشده ، وادارم می کنند تا ازدحام بن بست اشکهای نريخته ام ، قرنها فرو روم ...

-

آه من کجايم ؟

شايد

اگر خالی باورهايم سرريز شوند ؛

در گوشه ای ،

خود را از خويشتن خويش باز شناسم

يا اينکه ؛

تو

آئينه بدست ،

از سر دلسوزی

با تلنگری کوچک ،

دريچه ای به روی من ـ ناشناس بگشايی ...

/ 19 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نادی

سلام بر دوست. مرا می بخشید که گرفتاریهای بسیار دارم و گاه بسیار دیر عکس العمل نشان می دهم. برایت آرزوی شادی و سلامتی دارم .

sh

hamishe ziba va amig hamanande digar neveshtehayat.peyvaste va paydar bashi.

آسمان نيلي

در اندرون من خسته دل ندانم کيست...که من خموشم و او در فغان و در غوغاست....کاش ميشد ساده تر از اینها خود را شناخت.موفق باشی ..به من هم سر بزن.

Azi

قشنگ بود.....هميچين يخ زده يخ زده هم نبودن کلمات.

soroush

عليک سلام آبی جان

salam be maa ham sar bezanin

ستايش

سلام... شعر زيبايی هست... يکی آيينه به دست .... دريچه‌ای به روی من ناشناس بگشايد... دارم ميرم... شايد تا دو ماه شايد هم بيشتر... وبلاگت بين بقيه برام دوست‌داشتنی‌ترين بوده... قبلا گفتم که زاده پاييزم... و عاشق پاييز... خداوند نگهدارت باشه.

فقط رهگذر ... !

ساده و صميمی ... سلام ... نميدونم چی بگم ؟ کاملا تصادفی با اين وبلاگ آشنا شدم ... و چه قدر از اين تصادق خوشحالم ... فوق العاده بود ... مضمون ... قالب ... ترکيب .... نثر ... همه چيز ... ! با اجازه شما و با غرور و افتخار به وبلاگ شما لينک دادم ... راستش من وبلاگی راجع به استاد شجريان دارم ... البته من خيلی تازه کار هستم و مسلما به حمايت و پشتيبانی دوستانی مثل شما خيلی نياز دارم تا کم کم راه را هموار تر ببينم ... لينک شمارا با توضيح جادوی قلم در پاييز نوشتم ... خواستم ببينم ميشه يه سری به من بزنيدو لوگوی من را ببينيد و حداقل يک لينکی به من بدهيد ؟ برای من باعث افتخار است که اينجا لينک شده باشم ... واقعا ممنون ميشم و لطف می کينی ... من را معرفی کن ... و پايان !

asna

آئينه ميگريد از بخت سياه گريه آئينه بي اشك است و آه در چنين شبهاي بي فريادرس رور خوش در خواب بايد ديدو بس